Video Ses Değiştirme Uygulamları - indirSOFT
e
sv

Video Ses Değiştirme Uygulamları

avatar

Editör

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir Videonun Sesi Değiştirme Uygulamaları

Bir videonun sesi nasıl değiştiril? Evet, bu soru özellikle teknolojinin bu kadar gelişmesi ve dijitalleşme çağının yaşanmasından kaynaklı, ticari, eğlence, tanıtım amaçlı birçok kişi ve kurumlar kendilerine özgü video içerikleri üretmektedir.  Video seslerinin net olmaması gibi nedenlerden dolayı video sesinden değişliğe gitmek isteyip, bir takım değişiklikler yapmak istiyorlar. Piyasada ücretli ve ücretsiz olmak üzere birçok video ses değiştirme programları var ve buda kullanıcılar birbirinden farklı alternatifler sunmaktadır. Bir video oluşturduğunuzda bu videonun sesini beğenmeyip sesini değiştirebilir veya bunu yükseltebilirsiniz. Bir videonun sesini nasıl değiştiririm diye merak ediyorsanız ve videonuzun sesini değiştirmek istiyorsanız bu yazıyı okumanız yeter. Şimdi hep beraber bir videonun sesinin nasıl değiştiğine ve video ses değiştirme konusunda en popüler uygulamalar nelerdir hep beraber bir göz atalım.

Voice Master

Kullanımı oldukça basit ve kolay olan Voice Master uygulaması ücretsiz ses değiştirme programları arasında birçok kişi tarafından kullanılıp tercih edilmektedir. Güvenlikli yazılımlar şeklinde oluşturulmuş olan bu program, bir videonun sesini nasıl değiştirilir diye merak eden bütün kullanıcılar için gayet ideal bir uygulamadır. Bu program ayrıca ücretsiz ses değiştirme uygulamaları arasında en popüler olan uygulamadır.

Face Voice

En fazla ses değiştirme uygulamaları arasında yer alan Face Voice,  kullanım açısından oldukça kolaydır. Ayrıca isminden de anlaşılacağı üzere bu uygulama ile sahte ses üretebilmenizde mümkündür. Mevcut ses üzerinde bir takım değişiklikler yapabilmenizde mümkündür. Kullanım çok basit ve ücretsiz olmasından dolayı birçok kişi tarafından kullanılmaktadır.

VoiceMeeter Banana

Diğer ses değiştirme programlarına kıyasla daha profesyonel bir program olan VoiceMeeter, birçok farklı özellikleri ile kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Yazılım ve virüs konusunda oldukça güvenli olan bu program ses üzerinde değişiklik yapmanızı saylayan ücretsiz bir programdır.

MorphVOX

Özellikle belli periyotlar şeklinde güncelleme almasından dolayı hemen hemen bütün ses uzantılarını değiştirmek Morphvox ile mevcuttur. Bir videonun sesini nasıl değiştirilir diye düşünen kullanıcılar bu programı kullanabilir. Ara yüzünün üç şekle ayrılmış olması bütün ses uzantılarını değiştirebilirsiniz.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Papara Card İle Hangi ATM’den Para İşlemleri Yapılır?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478