Papara Card İle Hangi ATM'den Para İşlemleri Yapılır? - indirSOFT
e
sv

Papara Card İle Hangi ATM’den Para İşlemleri Yapılır?

avatar

Editör

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Papara Card, kullanıcılarına ücretsiz olarak sahip olmalarını sağlayan bir hesap ve kart olarak tanımlanmaktadır. Papara Card ile hangi ATM’den para işlemleri yapılır? sorusu ise en çok araştırılan konu başlıklarından biridir. Öncelikle Papara Card ile her ATM’de para işlemi yapıldığını belirtmek isteriz. Papara Card günümüzde en çok yapılan ödeme yöntemlerinden biridir. Bu yüzden para işlemlerinin nasıl yapıldığı merak konusu olmaktadır. Peki, Papara Card ile hangi ATM’den para işlemleri yapılır? Papara Card ile 7/24 para çekilmektedir. İşlemlerinizi Garanti Bankası, İş Bankası, QNB Finansbank, YapıKredi, Vakıf Bank, Ziraat Bankası ve Akbank gibi bankalar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Papara Card kullanımı her geçen gün artış gösteriyor. Tüm ATM’lerden Papara Card hesabınızın içerisine para yaptırabilir veya çekebilirsiniz. Dolayısı ile her ATM’den işlemlerinizi istediğiniz saatlerde kesintisiz yapabilirsiniz. Günümüzde Papara kullanımı oldukça yaygındır. Dünya çapında Papara Card kullanan kişi sayısı 8.9 milyondan fazladır.

Papara Card Nedir?

Papara Card nedir? Öncelikle Papara Card, Papara hesabında bulunan parayı kullanmanızı sağlayan ön ödemeli bir alışveriş kartıdır. Genellikle EFT/Havale veya para yükleme noktalarından Papara Card içerisinde para yüklenir ve alışverişte güvenle harcama yapmanıza yarar. Dünya genelinde Papara Card kullanımı son derece popülerdir. Papara hesabınızda olan parayı internet veya fiziksel harcamalarda ATM gibi yerlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir karttır. Kredi kartının aksine limitiniz belli olduğu için borçlanmadan alışveriş yapabilmenize yarar. Peki, kaç çeşit Papara Card vardır?

Günümüzde 6 çeşit Papara Card bulunmaktadır. Papara kullanım ihtiyacına yönelik Card kullanımı değişkenlik göstermektedir. Bu kartlar; Lite Card, Papara Black Card, Papara Sanal Kart, Hayalet Sanal Kart, Hediye Kartı ve şuan kullanıma kapalı olan Papara Metal Card bulunmaktadır.

Papara Card Güvenilir Mi?

Papara Card güvenilir mi? sorusuna yanıt olarak kısaca “Evet” diyebiliriz. Papara Card ile ATM’lerden güvenli bir şekilde para çekebilir veya para yaptırabilirsiniz. Kredi kartı gibi olmadığı için borçlanmanız söz konusu olamaz. Limitini kullanıcı tarafından belirlenmektedir. Aynı zamanda Papara Card için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından işlem yapmasına izin verildiği için onaylı karttır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Ziraat Bankası EFT İptali Nasıl Yapılır?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478