Akbank Artı Para Nedir? Nasıl Açılır? - indirSOFT
e
sv

Akbank Artı Para Nedir? Nasıl Açılır?

avatar

Editör

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Akbank Artı Para, hesabında yeteri kadar bakiye olmadığı acil durumlarda nakit ihtiyacının karşılanması için kullanılan bir mevduat hesabıdır. Günümüzde Akbank müşterileri istediği zaman Artı Para’yı kullanabilir. Mevduat hesabınız ile alışveriş yapabilir, sigorta ödemeleri yapılabilir, kredi kartı borcunun ödenmesi ve kredi taksitinin ödenmesi gerçekleşebilir. Akbank Artı Para, acil nakit ihtiyacınızı karşılamanıza yarayan bir hesaptır. Artı Para ile ilgili işlem yapmak istediğinizde Akbank ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda Akbank’ın web sitesi üzerinden Artı Para hesabınız için işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Akbank Artı Para Nasıl Açılır?

Akbank, müşterileri için Artı Para mevduat hesabı üzerinden acil nakit ihtiyaçlarını karşılaşmalarını sağlamaktadır. Peki, Akbank Artı Para nasıl açılır? Öncelikle ilk olarak Artı Para’dan faydalanmak için Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Artı Para hesabı için başvuruda bulunarak acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunun için 444 25 25 Akbank Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda Artı Para’ya başvuru için Akbank Mobil Uygulaması ve Akbank.com.tr web sitesi üzerinden işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Artı Para başvurusu için sizler de Akbank Mobil Uygulama’yı kullanabilirsiniz.

Akbank Artı Para İle Neler Yapılır?

Artı Para ile pek çok şeyi istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Akbank şubelerinden veya ATM’lerden acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda Akbank Kart’ınızı kullanmaya devam ederek alışverişinize devam edebilirsiniz. Akbank Artı Para ile faturalarınızı kolayca ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda sigorta ödemeleri, kredi taksitleri ve kredi kartı borcu ödenmektedir.

Akbank Artı Para hesabınızın açık kalması için 14 gün içerisinde asgari tutarın ödenmesi gerekmektedir. Hesap özeti belirttiğiniz e-posta adresine gönderilir. Eğer bir e-posta belirtmediyseniz posta ile tarafınıza gönderilir ve posta masrafını ödemeniz gerekmektedir. Artı Para faiz oranı aşağıda yer almaktadır.

 • 1 günlük 100 TL, 7 günlük 100 TL ve 30 günlük 100 TL aylı faiz oranı %1, 80’dir.
 • 1 günlük 100 TL geri ödeme tutarı 100,07 TL
 • 7 günlük 100 TL geri ödeme tutarı 100,50 TL
 • 30 günlük 100 TL geri ödeme tutarı 102,16 TL

Yukarıda belirttiğimiz üzere 1 günlük 100 TL Akbank Artı Para faiz oranı yer almaktadır. Artı Para’dan kullandığınız tutarı 14 gün içerisinde asgari olacak şekilde ödemeniz gerekmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Mikro Kredi Nasıl Alınır? Kimlere Verilir?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478